spacer.png, 0 kB
Bilgi için: bilgi at bilgiguvenligi gov tr   

 

spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Duyurular
Güvenlik Bildirileri artık e-posta kutunuzda

Bilgi Güvenliği Kapısı'nda yer alan güvenlik bildirilerini e-posta kutunuzda görmek istiyorsanız siteye kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra Üye Menüsü'nde yer alan E-posta Üyelikleri sayfasını açmanız ve guvenlikbildirisi listesine üye olmanız yeterli.

 
MySQL Veritabanı Güvenliği Kılavuzu yayınlanmıştır

UEKAE BGT-5002 MySQL Veritabanı Güvenliği Kılavuzu, Veritabanı Güvenliği dokümanları altında yayınlanmıştır.
 
UEKAE BGYS-0013 ISO IEC 27001 Denetim Listesi Dokümanı Yenilendi
"UEKAE BGYS-0013 ISO IEC 27001 Denetim Listesi" dokümanı yenilendi. Yenilenen dokümana  Klavuzlar sayfasındaki Bilgi Güvenliği Yönetim Dokümanları bölümünden ulaşabilirsiniz.
 
Microsoft, Internet Explorer 7'deki güvenlik açıklığı için acil yama yayınladı.

Microsoft’tan yapılan açıklamada, otomatik güncellemeyle aktif hale gelen bu yama 17 Aralık 2008 TSİ 20.00'de yayınlandı. Internet Explorer 7 kurulu sistemler üzerinde mevcut kullanıcı haklarıyla uzaktan kod çalıştırılabilmesine izin veren açıklık www.bilgiguvenligi.gov.tr adresinde daha önce duyurulmuştu. Bu yazılıma sahip olan bilgisayarların acil olarak güncellenmesi önerilmektedir.


 
Arşiv bölümümümüz hizmete açıldı
Eğer daha önce okuduğunuz bir yazıya tekrar ulaşmakta zorlanıyorsanız Site İçi Arama servisine ek olarak İçerik Arşivi'ni de kullanabilirsiniz. Ana menü'de yer alan bu bölüm, Teknik Yazıları, Kılavuz Dokümanları ve Güvenlik Açıklıkları'nı listeleyerek başlıklarında geçen anahtar kelimelere göre süzmenize imkan tanımaktadır.
 


spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Copyright 2017 TÜBİTAK-BİLGEM. Sitenin teknik altyapısında Joomla kullanılmıştır. Yazar ve site referans gösterilmeden alıntı yapılamaz. Görüşleriniz
spacer.png, 0 kB