spacer.png, 0 kB
Bilgi için: bilgi at bilgiguvenligi gov tr   

 

spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Duyurular
E-Devlet ve Bilgi Toplumu Kanun Tasarısı

"E-Devlet ve Bilgi Toplumu Kanun Tasarısı" görüşe açıldı. Kanun tasarısı ve gerekçeler www.basbakanlik.gov.tr adresinden indirilebilir.

 
Ortak Kriterler (ISO 15408) Uluslararası Sertifika Üreticiliği Denetimi

Türkiye, Ortak Kriterler Sertifika Üreticisi ülke olabilmek için 2010 yılı ilk çeyreğinde denetime girecektir. Denetim; Hollanda, Almanya, İspanya, Fransa ve Malezya sertifika makamları tarafından görevlendirilmiş denetçiler tarafından gerçekleştirilecektir. 

 
Web Güvenliğinde E-Dergi Zamanı!

İlk sayısı Ağustos 2009’da yayınlanan Web Güvenliği Topluluğu (WGT) E-Dergi projesi ile web güvenliği bilincinin arttırılması amaçlanmaktadır. Periyodik yayınlanacak dergide, uzmanlar tarafından birbirinden farklı konular kaleme alınacak, web/yazılım güvenliğinde güncel konuların ve teknolojilerin takibi sağlanacaktır.

Devamını oku...
 
Güvenli Mysql , Apache, Php ve Modsecurity Kurulum Kılavuzu Yayınlanmıştır
Web Güvenliği Dokümanları altında UEKAE BGT-4002 Güvenli  Mysql , Apache, Php ve Modsecurity Kurulum Kılavuzu dokümanı yayınlanmıştır. Kılavuza buradan ulaşabilirsiniz.
 
Oracle Veritabanı Güvenliği Kılavuzu güncellenmiştir

Veritabanı Güvenliği dokümanları altında yayınlanmakta olan UEKAE BGT-5001 Oracle Veritabanı Güvenliği Kılavuzu güncellenmiştir. Klavuzun güncel haline buradan ulaşabilirsiniz.

 


spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Copyright 2017 TÜBİTAK-BİLGEM. Sitenin teknik altyapısında Joomla kullanılmıştır. Yazar ve site referans gösterilmeden alıntı yapılamaz. Görüşleriniz
spacer.png, 0 kB