spacer.png, 0 kB
Bilgi için: bilgi at bilgiguvenligi gov tr   

 

spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
BilgimiKoruyorum.org.tr'ye Türkiye Bilişim Derneğinden Ödül Yazdır E-posta

BilgimiKoruyorum.org.tr, Türkiye Bilişim Derneği tarafından 21 Kasım 2012 tarihinde “29. Ulusal Bilişim Kurultayı”nda gerçekleştirilen 2012 Bilişim Hizmet Ödülleri kapsamında “Eğitim Sitesi” kategorisinde 3.lük ödülü aldı. Ödül, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün tarafından Siber Güvenlik Enstitüsü Müdürü Dr. Hayretdin Bahşi’ye takdim edildi.

www.bilgimikoruyorum.org.tr Bilgi Güvenliği Bilinçlendirme Eğitim Sitesi T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından desteklenmiş olan Ulusal Bilgi Sistemleri Güvenlik Programı kapsamında TÜBİTAK BİLGEM SGE tarafından gerçekleştirilmiş olan bir sosyal sorumluluk projesidir. 25 Mayıs 2011 tarihinden bu yana hizmet vermektedir.

BilgimiKoruyorum Türkiye’nin herkese açık bilgi güvenliği bilinçlendirme eğitim sitesidir. Kişisel veya kurumsal olarak bireyler istemedikçe bilgi güvenliğinin sağlanması mümkün değildir. Bu eğitimle temel olarak günlük yaşantımıza bilgi güvenliği kavramlarını katmak ve dikkat çekilen konuların uygulanmasına yönelik bilgiler vermek hedeflenmektedir.

2012 Bilişim Hizmet Ödülleri kazananlarını görmek için buraya tıklayınız.

bilisim_hizmetodulleri2.jpg

 

tub_001.jpg

 

 

 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Copyright 2017 TÜBİTAK-BİLGEM. Sitenin teknik altyapısında Joomla kullanılmıştır. Yazar ve site referans gösterilmeden alıntı yapılamaz. Görüşleriniz
spacer.png, 0 kB