spacer.png, 0 kB
Bilgi için: bilgi at bilgiguvenligi gov tr   

 

spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Bilgi Güvenliği Bilinçlendirme Eğitim sitemiz yayına başladı Yazdır E-posta

Bilgimi Koruyorum E-Öğrenme Projesi ” DPT tarafından desteklenmiş olan Ulusal Bilgi Sistemleri Programı kapsamında gerçekleştirilmiş olan bir sosyal sorumluluk projesidir.
Bu proje aynı zamanda Türkiye Bilgisayar Olayları Müdahale Ekibi (TR-BOME) sorumlulukları arasında yer alan “ülkemizdeki bilgi güvenliğini bilinincinin geliştirilmesi”ne yönelik bir faaliyettir.

“Bilgimi Koruyorum” e-öğrenme projesi ile herkesin erişebileceği temel bilgi güvenliği bilinçlendirme eğitimi sunuyoruz. Bu eğitim, kurumların ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir çözümler üretmek amacı ileri düzey bir başlangıç noktası olarak tasarlandı.

Bilgimi Koruyorum ” internet sitesi, 

  • Bilgi güvenliği bilinçlendirme eğitimi sunmak,

  • Öğrenen odaklı bir yaklaşım ile herkesin erişimine açık, istenilen zamanda, istenilen süre ve sıklıkta erişilebilen bir sanal ortam oluşturmak,

  • Tüm bilgisayar ve internet kullanıcılarının bilgi güvenliği bileşenleri konusunda bilgi ve becerilerini geliştirebilmelerini sağlamak, amacıyla gerçekleştirilmiş bir e-öğrenme projesidir.

Bilgimi Koruyorum ”, ülkemizdeki bilgi güvenliği bilincinin gelişmesine hem katkıda bulunacak hem de bu konudaki çalışmalar için bir başlangıç olacaktır.

 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Copyright 2017 TÜBİTAK-BİLGEM. Sitenin teknik altyapısında Joomla kullanılmıştır. Yazar ve site referans gösterilmeden alıntı yapılamaz. Görüşleriniz
spacer.png, 0 kB